دهگردشی فرماندارومسئولین از روستای خیرآباد شهرستان مه ولات

دهگردشی فرماندارومسئولین از روستای خیرآباد شهرستان مه ولات

همزمان با هفتمین روز از سال جدید، فرماندار مه ولات؛نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسوولان شهرستان، ضمن بازدید از روستای خیرآباد بخش مرکزی به بررسی مسائل و مشکلات مردم آن روستا پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مه ولات، مسعود رنجبر طی این دهگردشی ضمن تبریک سال جدید به نام گذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی اشاره نموده و گفت: حمایت از کالای ایرانی، چیزی است که باید در ادامه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی امسال به آن بپردازیم. حتی اگر تولیدکنندگان داخلی دست به تولید محصولاتی ارزشمند بزنند، بی‌آنکه خریداری داشته باشند، کارشان ابتر خواهد ماند.
وی در ادامه عنوان کرد: تنها راه بی‌نیاز شدن از بیگانگان و اتکا به توانایی‌های خود، حمایت از تولید ملی و در پیش گرفتن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید است.
نماینده عالی دولت در شهرستان مه ولات گفت: با پیروی از اصول اقتصاد مقاومتی در راستای توسعه اقتصادی روستاها می توان به اقتصاد پایدار روستاها در آینده امیدوار بود. بخش عمده ایی از موفقیت اقتصاد مقاومتی در گرو برنامه ریزی پایدار و منسجم در مورد اقتصاد و فعالیت های اقتصادی روستاست که می توان گفت در ارتباط مستقیم با یکدیگر هستند.
وی با اشاره به اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید توجه به روستاهاست گفت : سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال بهترین راهکارتوسعه روستا است و باید در راستای حرفه آموزی و توسعه فضاهای کسب و کار در روستاها تلاش شود.
گفتنی است از دیگر روستاهای بخش مرکزی که در ایام نوروز توسط مسوولان بازدید شده است روستای مهنه می باشد.

برچسب ها :


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *