رییس جدید اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مه ولات معرفی شد

رییس جدید اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مه ولات معرفی شد

با حضور معاون مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان خراسان رضوی در محل دفتر فرماندار شهرستان مه ولات، ریاست جدید اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان معرفی شد.

شهربافیان معاون مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان خراسان رضوی ضمن تشکر از خدمات شایسته و ارزنده صادق مومن زاده در طول مدت سرپرستی اداره صنعت و معدن، میثم رجبی را به عنوان ریاست آن اداره معرفی نمود.
در ادامه فرماندار مه ولات ضمن تقدیر از صادق مومن زاده به سبب جدیت در انجام وظایف شغلی و بازدید های میدانی در جهت تنظیم بازار، گفت: اداره صنعت، معدن وتجارت می تواند بیش از این درراستای اهداف سازمانی خودگام بردارد و درجهت ایجاد اشتغال و رشد وتوسعه شهرستان موثر باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان مه ولات به نقش اداره صنعت و معدن در تحقق شعار سال و حمایت از تولیدکنندگان ایرانی و رونق بازار فروش کالای ایرنی با جلوگیری از قاچاق کالا و …. اشاره نموده وگفت: حمایت از تولید داخلی یکی از بهترین راهکارهای رونق بخشی به چرخه اقتصاد و پویایی آن محسوب می شود.
گفتنی است در این جلسه با اهدای لوح تقدیری از زحمات و تلاش های مومن زاده تقدیر و طی حکمی رجبی به عنوان ریاست اداره صنعت و معدن شهرستان منصوب شد.

برچسب ها :


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *