فرماندار مه ولات:سخنرانان؛ توانمندی نظام رابرای مردم تبیین کنند

فرماندار مه ولات:سخنرانان؛ توانمندی نظام رابرای مردم تبیین کنند

فرماندار مه ولات گفت:دمیدن بوق یاس وناامیدی در بین مردم به نظام ضربه خواهد زد وسخنرانی ها در سطح شهرستان رعایت وباامیدواری به مردم آینده وچشم اندازانقلاب اسلامی ترسیم شود.
مسعود رنجبر در جلسه شورای اداری شهرستان مه ولات ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام و انقلاب به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری بنام حمایت از کالای ایرانی اشاره نموده و گفت: یکی از شاخص های مهم در شعار استقلالی که خواهان همه ملت از انقلاب بوده است همین خودکفایی اقتصادی است.
وی گفت:عده ای در بوق یاس وناامیدی وناکارآمدی دولت میدمند لذا تخریب دولت یعنی تخریب نظام واین ناکارآمدی از نظام گفته خواهد شد.
نماینده عالی دولت در مه ولات گفت:دولت منتخب مردم است وهمه باید تلاش کنیم تا کشتی انقلاب رابه جلو هدایت کنیم لذا اگر رخنه ونفوذی در این کشتی بوجود بیاید همه غرق خواهیم شد وصدمه خواهیم دید.
رنجبر گفت:سخنرانی ها در سطح شهرستان رعایت وبه مردم امیدواری داده شود وبایدآینده وچشم انداز انقلاب اسلامی رابرای مردم ترسیم کردوبنابه فرمایشات مقام معظم رهبری که آینده جمهوری اسلامی ایران بسیار خوب است وهرسال ما از سال قبل بهتر است چرا که تهدیدها کم نشده است و ما استوار ایستاده ایم و پای شعار های اساسی خودمان ایستاده ایم.
وی با اشاره به خودکفایی ملی ایران در بسیاری از زمینه ها، حمایت از کالای ایرانی و عملیاتی نمودن آن را در چهار بعد حمایت دولتی، مردم و سرمایه داران، بهبود کیفیت محصولات، گسترش فرهنگ خریداران  در خصوص حمایت از کالای ایرانی مورد بررسی قرار داد.
نماینده عالی دولت در شهرستان مه ولات بر برخی تذکرات اداری از جمله:هماهنگی مدیران با فرمانداری جهت خروج از شهرستان، خرید از بازار شهرستان و کالای داخلی، عدم استفاده از پیام رسان های خارجی برای اطلاع رسانی و فعالیت های اداری تاکید نمود و به حضور اعضای مدیریت بحران مه ولات در مواقع خاص و عدم ترک شهرستان تذکرداده شد.
فرماندار مه ولات به استقرار اداره اطلاعات در شهرستان اشاره نموده و از اعضای شورای شهر فیض آباد و شهرداری خواستار تعیین و در نظر گرفتن زمین مناسب برای ساختمان اداره اطلاعات شد.
وی همچنین ضمن اشاره به تخصیص ۴۲درصدی اعتبارات پروژه های شهرستان از مدیران خواست تا پروژه های نیمه تمام را اولویت کار خود قرار دهند و در صورتی که طرح توجیهی مناسبی برای پروژه های جدید داشته باشند ارائه دهند.
رنجبرضمن تشکر از فعالیت دستگاه های اجرایی شهرستان در یکسال گذشته، چندمورد مهم که ادارات میباست در سال جدید سرلوحه کار خود قرار دهند تاکیدنمود: رونق تولید و بازار، فقرزدایی، ارتقا امنیت پایدار و توسعه همه جانبه، توجه به بحث عفاف و حجاب تکریم ارباب رجوع و ایجاد انگیزه، گسترش نظام مند همکاری بین دستگاهی، ترویج فرهنگ علوی و رضوی و ارزش های دینی، ارتقا سلامت اجتماعی زیست محیطی عنوان شد.
گفتنی است در پایان جلسه شورای اداری از ریاست بنیاد مسکن شهرستان مه ولات بجهت اهتمام در پیگیری جذب قیر رایگان روستاها با اهدای لوح تقدیر تشکر و قدردانی شد.

فیض آباد، مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مه ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد قرار دارد. 

برچسب ها :


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *