فرماندهی انتظامی شهرستان مه ولات:سارق باطری کامیونها در این دستگیر شد

فرماندهی انتظامی شهرستان مه ولات:سارق باطری کامیونها در این دستگیر شد

فرمانده انتظامي شهرستان مه ولات گفت: سارق باطری های كاميون با پنج فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ حمزه ذوالفقاری در گفت و گو با پایگاه خبری مه ولات خبر گفت: در پي گزارش سه فقره سرقت باطری از كاميون ها در سطح شهر فيض اباد موضوع بصورت ويژه در دستور كار تیمی از پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.
وی افزود: تحقيقات ميداني در این خصوص ادامه داشت تا اینکه ساعات پایانی روز گذشته یکی از تیم های پلیس آگاهی به راننده یک دستگاه پیکان وانت حامل بار ضایعات از جمله باطری مشکوک و با توجه به پاسخ های ضد و نقیضش او را به مقر انتظامی منتقل کردند.
فرمانده انتظامي شهرستان مه ولات تصريح كرد : راننده خودرو در بازجوئی های به عمل آمده به خريد باطري های خودرو از جوانی ۳۵ ساله در شهر فيض آباد اعتراف که ماموران با اطلاعات بدست آمده بلافاصله سارق را دستگیر کردند.
سرهنگ ذوالفقاري بيان داشت : متهم در بازجوئي هاي اوليه منكر هر گونه جرمي شده اما در مواجهه با مستندات وادله پليسي به پنج فقره سرقت شبانه باطري هاي كاميون در خيابان های حاشيه شهر فيض آباد اعتراف کرد .
وی با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائی از شهروندان خواست خودرو خود را به لوازم ايمني نظير دزدگير و ساير وسايل بازدارنده مجهز كنند و تا حد امكان براي پارك آن از پاركينگ و يا محل هاي داراي نور كافي استفاده كنند.
فیض آباد، مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مه ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد قرار دارد.

برچسب ها :


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *